Київ
Українська
ТОП-7 онлайн інструментів перевірки правопису - Коригуємо орфографію швидко і просто онлайн

ТОП-7 онлайн інструментів перевірки правопису - Коригуємо орфографію швидко і просто онлайн

Бізнес часто недооцінює значення текстового контенту в рамках рекламних кампаній. Однак, помилки в текстах на сайті, в іменних публікаціях на сторонніх ресурсах, рекламній розсилці або постах для соціальних мереж можуть негативно позначитися на репутації компанії і відштовхнути партнерів і клієнтів. Фахівці міжнародної групи IT компаній WebMate упевнені, що корекція орфографії, пунктуації та стилістики є обов'язковим етапом перед розміщенням статті в Інтернеті.

Завдяки сучасним інструментам та технологіям цей час витратний та стомлюючий процес можна делегувати різним спеціальним програмам. Про кращі онлайн додатки, які дозволяють швидко та якісно перевірити грамотність тексту, розповімо в цій статті нашого блогу.

ТОП-7 онлайн інструментів перевірки правопису

Звичайно, кількість програм та додатків вже обчислюється десятками і з кожним роком з'являються нові інструменти, які допомагають презентувати грамотні тексти без помилок та друкарських помилок. Для кожної мови існують свої сайти перевірки правопису, але тут ми наголошуємо на програмах для перевірки орфографії російськомовного контенту.

Advego - advego.com

Сайт Advego Плагіатус — це ефективна програма для пошуку копій текстових документів — повних або часткових, визначення ступеня унікальності тексту, а також дозволяє перевіряти орфографію.

Програму можна інсталювати на свій ПК або використовувати сайт в онлайн режимі. Програму можна використовувати безкоштовно або оформити платну преміум передплату з розширеними можливостями – глибока перевірка, наприклад. Безкоштовний варіант підходить для користувачів, які працюють з невеликою кількістю та обсягом текстів, оскільки в цій версії встановлено ліміт на обсяг та кількість перевірок.

Сайт відрізняється простотою та комфортом використання: вставляєте текст у спеціальне поле та активуєте функцію перевірки. В результаті отримуєте такі показники, як:

  • кількість символів у тексті – з урахуванням прогалин і без;

  • орфографічні помилки;

  • «водність»;

  • нудота тексту — академічна та класична.

Text.ru

Незважаючи на те, що сайт, в першу чергу, орієнтований на визначення показників унікальності, програма дозволяє не лише безкоштовно перевірити унікальність тексту, але також визначити відсоток спаму, «води», порахувати кількість символів із пробілами та без.

Інструмент допомагає швидко побачити помилки, виділяючи їх у тексті яскравим кольором.

Орфо. - online.orfo.ru

За допомогою програми, яку легко завантажити на ПК або використовувати онлайн, можна перевірити текст на наявність помилок та друкарських помилок. Проте, сервіс доступний лише авторизованих користувачів.

Як і в аналогічних програмах перевірки, помилки марковані різними кольорами. Тут залежно від типу помилки використовується червоний – граматика та зелений – пунктуація, стилістика. Оффлайн версія пропонує скористатися розширеним функціоналом, включаючи доступ до створення переносів та автоматичного виправлення літер у словах.

Орфограмка - orfogrammka.ru

Цей ресурс пропонує платні послуги перевірки текстів. Щоб скористатися сайтом, необхідно стати його передплатником за щомісячну плату близько 5 доларів/місяць. Завдяки цьому інструменту, користувачеві відкритий доступ до аналізу до 1млн знаків/місяць. Програма вказує на помилки, тавтологію, неблагозвучність, слова іноземного походження та радить, як відкоригувати те чи інше слово.

У результатах перевірки також видно відсоток «водності» тексту. Нові зареєстровані користувачі або ті, хто проходить авторизацію через соціальні мережі, одержують бонус у вигляді пропозиції безкоштовної перевірки тексту обсягом до 6 тис символів.

Мета - translate.meta.ua/ru/orthography

Цей безкоштовний онлайн ресурс для перевірки орфографії, можна назвати одним з перших подібних сервісів у російськомовному інтернеті, яким користувалися ще на початку нульових. Підтримка трьох мов дозволяє як перекласти текст, а й перевірити його правопис.

Програма швидко виявляє помилки і пропонує замінити їх на правильні варіанти подачі текстів.

LanguageTool – languagetool.org

Ресурс дозволяє або скористатися онлайн редактурою тексту, або встановити розширення безпосередньо в браузер для максимально комфортної роботи.

Аналіз тексту відбувається протягом декількох секунд, після чого видно помилки, які підкреслені червоним та виділені рожевим маркером. Натискаючи на помилкове слово, видно варіанти його виправлення. Програму можна використовувати як у безкоштовній версії, так і як преміальний, платний додаток з розширеним функціоналом та можливостями для частих перевірок та об'ємних текстів.

Підіб'ємо підсумки

Сьогодні на варті правопису в інтернеті стоять онлайн-інструменти та стаціонарні програми. Завданням практично всіх безкоштовних версій є виявлення очевидних помилок. Преміальні версії подібних сервісів пропонують доступ до розширеного функціоналу, який передбачає максимально глибоку перевірку та автоматичне редагування текстів. Тим не менш, незважаючи на успіх онлайн помічників, поки що немає такої програми, яка б повністю змогла замінити роботу професійного коректора.

Стаєте нашим клієнтом та фахівці міжнародної групи IT компаній WebMate подбають про створення та високоякісний аналіз контенту для вашого сайту або сторінки в соціальних мережах!

Питання/Відповідь

  1. Є опція перевірки правопису від Яндекс?

Яндекс.Спеллер - онлайн додаток або розширення, розташований за адресою yandex.ru/dev/speller, підготовлений Яndex. Сервіс швидко виявляє та пропонує моментальне виправлення орфографічних помилок у текстах трьома мовами – російською, українською, англійською.

  1. Чи є тематичні сайти онлайн перевірки текстів на наявність помилок чи вони всі спільні?

Є. Наприклад, сайт 5-ege.ru створений на допомогу при підготовці до ЄДІ (єдиного державного іспиту), проте він підходить для перевірки текстів. Заходьте до розділу перевірки контенту, вставляєте фрагмент тексту у порожнє вікно, запускаєте перевірку: слова з помилками і правильний варіант видно відразу над текстом.

  1. У чому перевага програми LanguageTool перед аналогами?

Користувачі програми можуть перевірити тексти 30 мовами. Більш того, у LanguageTool є розширення для найбільш затребуваних браузерів, що відкриває доступ до програми без необхідності переходу на сайт: просто завантажуєте та інсталюєте програму, а при перевірці виділяєте текст і клацаєте по значку програми.

  1. Чи є вимоги до програми/програми/сервісу перевірки правопису?

Програма має виконувати заявлені функції та бути «знезаражена» від вірусів.

Поділитись у соц. мережах
Відео відгуки про нас
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
Тімур Османов
Генеральний директор
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
Неля Руденко
Head of SMM
Максим Ізмайлов
Директор
Саят Каліков
Директор
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо лише перевірені та ефективні інструменти, які збільшують окупність інвестицій у рекламу та прибутковість бізнесу.
Оперативність
Ваші запити та дзвінки не залишаються поза увагою та обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює тільки на відкритих облікових записах, що дає Вам можливість спостерігати за проектом в режимі реального часу.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу