Київ
Українська

ПРОСУВАННЯ І РЕКЛАМА У FACEBOOK

Facebook – найширша і найпопулярніша соціальна мережа у світі. Просування на цьому інтерактивному майданчику допоможе вам підвищити лояльність існуючих клієнтів і завоювати довіру нових.

Формат Facebookпередбачає, що ви не тільки продаватимете і рекламуватимете свої послуги/товари. Насамперед ви спілкуватиметеся з відвідувачами. Будете впізнавати їхні хвилюючі проблеми, відповідати на запитання. Така тісна взаємодія допоможе вам краще дізнатися про цільову аудиторію. Отже, це означає зробити просування цілеспрямованим і ефективним.

Цілі:
збільшення продажів, підвищення поінформованості про бренд, пряма комунікація з аудиторією, висвітлення заходів та подій.
Терміни
до 3 робочих днів для запуску рекламної кампанії.
від 2 робочих днів на створення та наповнення спільноти.
Дізнайтеся вартість, терміни та перелік робіт для вашого проекту

КОМУ ПІДХОДИТЬ ПРОСУВАННЯ У FACEBOOK

ПОЧИНАЮЧИМ ПІДПРИЄМЦЯМ
Якщо вам поки що не вистачає коштів на створення повноцінного сайту, просування у Facebook стане швидким та недорогим способом заявити про себе та напрацювати базу клієнтів.
УСПІШНИМ КОМПАНІЯМ
Якщо у вас є вже в наявності працюючий сайт, відмінна репутація та постійні клієнти, Facebook відкриє нові горизонти для вашого бізнесу.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ У FACEBOOK ПЕРЕД ІНШИМИ ВИДАМИ ПРОСУВАННЯ

ШИРОКА АУДИТОРІЯ

На сьогоднішній день у Facebook зареєстровано понад 1,71 мільярда людей.

МОЖЛИВОСТІ ТАРГЕТИНГУ

Функціонал Facebook дозволяє чітко визначити географію та інтереси вашої цільової аудиторії.

ДОВІРА КОРИСТУВАЧІВ

Користувач у ненав'язливий формі постійно спостерігає за вашою компанією у стрічці новин та черпає корисну для себе інформацію.

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Просування у Facebook обійдеться вам дешевше за багато інших видів просування.

ВАРТІСТЬ РОБІТ

Вид робіт Facebook Facebook + Instagram
Створення спільноти 10 y.e. 20 y.e.
Створення та наповнення (до 50 фото + до 3 відео), стандарт 40 y.e. 60 y.e.
Створення та наповнення (до 50 фото + до 3 відео) + індивідуальний дизайн індивідуально
Адміністрування 160 y.e. 250 y.e.
Написання постів для спільноти (новини, розважальний контент у т.ч. фото та відео (оптимізація), опитування, статті, акції тощо) від 120 y.e. від 145 y.e.
Просування за допомогою таргетованої реклами 25% від бюджету (але не менше 100 y.о.)

УСПІШНІ КЕЙСИ

Відео відгуки про нас
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
Тімур Османов
Генеральний директор
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
Неля Руденко
Head of SMM
Максим Ізмайлов
Директор
Саят Каліков
Директор
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо перевірені інструменти для підвищення окупності рекламних інвестицій та прибутковості вашого бізнесу.
Оперативність
Всі ваші запити та дзвінки обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює на відкритих облікових записах, дозволяючи вам відстежувати проект в реальному часі.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу
Читать далее

Просування у Facebook - замовити рекламу у Фейсбуці

 

Ведення бізнесу в сучасному світі неможливе без просування його в Інтернеті. І, приступаючи до цього важливого питання, цілком природно згадати Facebook. Реклама у Фейсбуці в Україні дає можливість просувати Вашу компанію на найбільшому та популярному соціальному майданчику світу.

Реклама на фейсбук стане вагомим внеском у розвиток Вашого бізнесу незалежно від розміру Вашої компанії чи цілей, які Ви маєте. Ціна на фейсбук просування формується індивідуально та залежатиме від Ваших побажань.

 

Реклама у Фейсбуці у Києві – привабливі особливості

Завдяки величезній, і продовжує рости, кількості користувачів різноманітних верств населення та різноманітних інтересів, будь-яка компанія знайде відгук на пропоновані послуги або товари в цій соціальній мережі. Крім охоплення великої аудиторії, facebook реклама може "похвалитися" та іншими вигідними особливостями.

 • Дешевизна та раціональність. Мінімальну суму, з якої можна запустити рекламну кампанію в Facebook, може дозволити фірма будь-якого розміру. Додаткову ефективність витрачання бюджету забезпечує функція, що дає змогу автоматично коригувати вартість оголошення. Таким чином, реклама у фейсбуці підходить як великим фірмам, так і індивідуальним підприємцям з такими великими можливостями.
 • Детальна індивідуальна настройка аудиторії. На жодному іншому торговому майданчику Ви не знайдете такого точного та детального націлення. Фейсбук постійно збирає докладну інформацію про інтереси та уподобання його користувачів. Завдяки цьому реклама у фейсбуці, якщо довірити її створення та настроювання фахівцям, напевно знайде свою аудиторію і принесе конверсії.
 • Зв'язок із Instagram. Використовувати можливості точного детального націлення мережі фейсбук тепер можна і в інстаграмі. Таким чином, facebook реклама допоможе Вам і в Instagram просування.
 • Швидка модерація. Реклама на фейсбук у Алмати проходить модерацію відносно швидко, порівняно з іншими соціальними майданчиками. Після перевірки роботом реальна людина перевіряє оголошення всього протягом 6 годин.

Таргетована реклама у Facebook – індивідуальне настроювання аудиторії

Одна з найбільших і найбільш вагомих переваг, які надає просування бізнесу за допомогою фейсбук – дуже докладний та реально орієнтований націлення. Крім стандартних налаштувань, цільову аудиторію на Facebook можна фільтрувати за:

 • нтересам. Застосовуючи цей фільтр, можна вводити в поле практично що завгодно - від кулінарії до комп'ютерних ігор. А фейсбук сам запропонує Вам вибрати найбільш схожі інтереси.
 • Поведінковим моделям. Цей фільтр допоможе відібрати людей з певним рівнем платоспроможності, або схильних здійснювати певні події. Facebook реклама із застосуванням цього фільтра забезпечує покази Вашого оголошення тим людям, які можуть дозволити собі вартість Вашого товару.
 • Сфера діяльності або працевлаштування. Якщо Ваш продукт чи послуга підходять для певної галузі, цей фільтр допоможе знайти саме Вашу аудиторію.
 • Освіта. Таргетована реклама у фейсбуці із застосуванням цього фільтра підійде для компаній, які пропонують курси підвищення кваліфікації або навчання за кордоном.

Це лише кілька корисних фільтрів, завдяки яким таргетована реклама у Facebook дозволить Вам збільшити конверсії, при цьому економно та ефективно розподіляючи бюджет. Ціна рекламної кампанії розраховується відповідно до Ваших цілей та вимог.

Реклама у Фейсбуці в Казахстані – довіртеся нам

Якщо Ви вирішили рекламувати послуги чи товари Вашої компанії у Facebook – команда спеціалістів агентства інтернет-маркетингу WebMate виконає Ваше замовлення. Ми досягаємо поставленої мети, тому що у нас:

 • Відпрацьований алгоритм дій. Ми забезпечуємо безперервну
 • Постійне спілкування із клієнтом. Ми швидко обробляємо заявки та дзвінки клієнтів.
 • Відкритість клієнтам. Ми надаємо доступ до Ваших облікових записів, де Ви можете побачити показники ефективності.

Щоб Ваша реклама у фейсбуці принесла бажані конверсії та підвищила поінформованість про Ваш бренд – довірте просування Вашого бізнесу у Facebook нам.