Київ
Українська
Локальне просування сайту: стратегії та переваги

Локальне просування сайту: стратегії та переваги

Зміст статті:

 1. Знайомство с Local SEO
 2. Переваги Local SEO
 3. Який бізнес потребує Local SEO
 4. Local business SEO або особливості просування бізнесу у регіонах
 5. Запитання/Відповідь

У вас є компанія і плани щодо локального просування бренду, товарів або послуг. Вас цікавить вигідна конкуренція в результатах пошукової видачі в межах певної локації – це може бути країна, регіон, місто або район.

Питання: як це зробити ефективно і вигідно?

Експерти міжнародної групи IT-компаній WebMate допоможуть вашому бізнесу досягти поставлених цілей и бажаних результатів.

Одне з найкращих рішень — професійне SEO просування.

локальное сео продвижение компании

Знайомство с Local SEO

Локальне SEO — різновид пошукової оптимізації. Сприяє отриманню брендом більш високих позицій в результаті локальної видачі. Це стратегія оптимізації сайту у пошукових системах, результатом якої є ТОПові позиції бізнес-проектів в інтернеті у відповідь на запити користувачів відповідно до заданої геопозиції. Наприклад, під час створення запиту користувач вказує не тільки ключове слово або фразу, а також:

 • конкретизує локацію  — країна, населений пункт, район, вулиця тощо;
 • використовує уточнення «поруч» тощо;
 • має активовану опцію розпізнавання локації пристрою, користується Wi-Fi.

Роботи пошукових систем демонструють на перших позиціях видачі релевантні відповіді, найближчі за розташуванням до користувача.

локальное сео продвижение компании

Переваги Local SEO

Локальне СЕО сьогодні  — це не просто один із ефективних рекламних інструментів.  Це оптимально рішення у змаганні за ТОП позиції у регіональній видачі. Для місцевих компаній такий метод залучення покупців є пріоритетним.

Для бізнесу важливо бути візуально присутнім в інтернеті, адже користувачі пошукових систем, які формують місцеві, локальні запити — є потенційними клієнтами.

Саме використання опції Google local допомагає брендам і їх продукту  займати ТОП-позиції в SEO результатах.

Бренди, які використовують SEO local підтверджують беззаперечну окупність інвестицій: бізнес отримує клієнтів і розвивається, прибуток збільшується, продукт стає впізнаваним серед місцевих покупців.

Результати оптимізації бізнесу під місцеві аудиторії:

 1. Низькочастотний трафік зростає. Це про запити з частотою в 1000 переглядів на місяць і менше, в які входять декілька слів, фраз.
 2. Конверсії на більш високому рівні;
 3. Успішна конкуренція з більшими брендами, які монополізують системи пошуку.

Оптимізація web сайту під географічний фактор  — тобто зазначення  розташування оффлайн точки для отримання продукту, значно збільшує  шанс для бізнесу нагадати про себе потенційному клієнту на високих позиціях пошукової видачі.

Інформацію про ваш бренд на перших сторінках побачать навіть ті користувачі, які зазначають в пошуку не конкретно ваш магазин, салон тощо, а зацікавлені в продукті з вашої тематики, галузі, ниші.

Який бізнес потребує Local SEO

Чи є локальна оптимізація необхідним інструментом для всіх видів бізнесу?

Будь-який бізнес орієнтований на клієнта. Для покупця важливо:

 • знайти продукт, відповідний своїм потребам  — товар або послугу;
 • максимально комфортно і легко його отримати.

Задача локального СЕО спростити і прискорити пошук вашої компанії шляхом зазначення локації в інтернеті. Такий крок підвищує лояльність аудиторії, приваблює покупців, допомагає бізнесу у конкурентній боротьбі в своїй ніші на регіональному рівні.

Локальна оптимізація важлива для бізнесу, діяльність якого сконцентрована на певній місцевості:

 • всі формати закладів громадського харчування;
 • заклади дозвілля і торгівлі: коворкінги, музеї, ТРЦ тощо;
 • клініки, салони тощо;
 • сервісні компанії – СТО, майстерні, ательє тощо;
 • установи фінансового сектору – банки, ломбарди тощо.

Local business SEO або особливості просування бізнесу у регіонах

Щороку мобільний пошук стає більше популярним. За статистикою, в 2023 році через мобільний пристрій  — смартфон або старт-годинник Google пошуком користуються 59.21%   користувачів. Це говорить про значний відсоток аудиторії, яка готова придбати продукт — товар або послугу тут і зараз, як тільки знайде релевантну відповідь в інтернеті.

За допомогою визначення геолокації користувача, Google демонструє йому  пропозиції, як максимально відповідають запиту.

Тому бізнесу, який планує розвиток і прибуток, просто необхідно забезпечити свою присутність на перших сторінках пошукової видачі у відповіді на запити в своїй ніші, тобто використовувати локальне SEO.

локальное сео продвижение компании

Оптимізація сайту для локального пошуку - це комплексна стратегія з використання певних інструментів і тактик.

Наприклад, Google мій бізнес.

Реєстрація в Google My Business  — це створення ефективної презентації бренду, пошук по зображенням, відгуки клієнтів, фіксація локації на онлайн карті.

Серед основних методів оптимізації сайту під локальний пошук, тобто фактор розташування, є додавання компанії в Google довідник організацій. Це найбільш простий, швидкий, ефективний, вигідний спосіб показати Google адресу вашого оффлайн бізнесу, який, в свою чергу, направить до вас клієнтів.

Локальне SEO допомагає вивести сайт на високі позиції результатів пошукової видачі по конкретній локації. Просто дозвольте пошуковику  максимально персоніфікувати інформацію про свій бізнес, який презентує ваш бренд клієнтам, надаючи перевагу перед конкурентами, які такий інструмент не використовують.

Професійне налаштування додасть інформацію про продукт або бренд в Топ результати видачі, в Google довідник організацій, Google бізнес карту.

Фактори впливу на ефективність локальної пошукової видачі:

локальное сео продвижение компании
 • Загальні критерії ранжування.
 • Оффлайн адреса компанії. До локальної видачі користувача, який надіслав запит, попадають компанії за ступенем віддаленості від нього: в першу чергу ті, що є найближчими. Бізнесу рекомендується вносити оффлайн адресу на титульну сторінку сайту.
 • Реєстрація в додаткових сервісах пошукової системи: Google Maps, Google My Business тощо. Це допоможе пошуковику отримати більше даних про компанію і частіше показувати її користувачам.
 • Посилальний профіль. Використання перелінкувань і посилань на ваш сайт різних локальних авторитетних ресурсів. Це важливо для підвищення рівня загальної видимості компанії в обраному регіоні.
 • Оцінки і відгуки місцевої аудиторії. Пошукові сервіси звертають увагу на рівень активності користувачів для фільтрації рейкових аккаунтов  виключення помилкових даних.
 • Налаштування семантичного ядра. Важливо включати регіональні ключові слова і фрази в назви, описи, теги, URL-сторінок. Це додає сайту привабливості з боку пошукової системи, коли роботи підбирають відповідь на певний запит.
 • Доменне ім’я. Наявність тематичного слова в структурі доменного імені – це підвищення видимості бренду пошуковими системами під час підбору релевантної відповіді на запит.
локальное сео продвижение компании

Підсумуємо

Локальне просування  — це якісний інструмент, який підвищує видимість компаній малого та середнього бізнесу і результатах пошуковій видачі. Професійна стратегія налаштування і використання локального просування — ефективне рішення для нішевих компаній, брендів, які тільки починають просування, компаній з невеликими бюджетами, але є амбіції випередити навіть великих конкурентів.

Локальне SEO допомагає гідно конкурувати, виділятися в обраній галузі.

Залишайте заявку і міжнародна  група IT компаній WebMate зареєструє і займеться просуванням вашого бренду в Google картах, підбере категорії Google мій бізнес – допоможе підвищити впізнаваність вашої компанії на локальному ринку.

Досвідчені спеціалісти з просування бізнесу якісно оцінять прямих конкурентів вашого продукту і підберуть найкращі рішення для виводу вашого бренду в ТОП пошукової видачі.

WebMate робить бізнес-сторінки Google своїх клієнтів максимально  ефективними і забезпечує високими позиціями у пошуковій видачі.

Запитання/Відповідь

 • Який процес внесення компанії на Google map?

Відкрийте додаток Google Карти. Опція «Створити/знайти» назву своєї компанії. Додаєте дані до анкети.

 • Google My Business  — це що?

Це персональний профіль компанії в інтернеті. За допомогою інструменту можна керувати даними про компанію в системі пошуку Google та Google картах.

 • Який перший етап Локального SEO?

На початку ефективно проаналізувати головних конкурентів, профілі їх сайтів. Для цього варто використовувати спеціалізовані програми. Для отримання результатів достатньо вказати правильну назву компанії-конкурента.

 • В чому користь відгуків користувачів для локального SEO?

Динамічний профіль і онлайн відгуки суттєво впливають на репутацію бренду – здатні підвищити або, навпаки, зруйнувати її. Позитивні відгуки підвищують споживчу довіру, покращують ранжування ресурсу, сприяють нарощенню конверсій.

 • Що важливо в локальних SEO-послугах?

Під час пошуку найкращої локальної служби SEO для бізнесу необхідно розуміти його потреби. Хороша локальна служба SEO допомагає в оптимізації контенту для місцевих пошукових запитів, у керуванні Google My Business і місцевими списками, рейтингами, у локалізації сайту, побудові репутації, у пошуку місцевих партнерів і клієнтів, отриманні релевантних зворотних посилань. Все це сприятиме просуванню бізнесу.

Поділитись у соц. мережах
Відео відгуки про нас
technologia-group.com
Технологія Технологія
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
​idsmart.kz
ID Smart ID Smart
Тімур Османов
Генеральний директор
​ak-cent.kz
АК Цент Микросистемс АК Цент Микросистемс
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
oschadbank.ua
Oschadbank Oschadbank
Неля Руденко
Head of SMM
​apsgroup.kz
APS Group Energy APS Group Energy
Максим Ізмайлов
Директор
satec.kz
Central Asia Smart Projects Central Asia Smart Projects
Саят Каліков
Директор
​enrol.psi.kyiv.ua
Pechersk School International Pechersk School International
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо перевірені інструменти для підвищення окупності рекламних інвестицій та прибутковості вашого бізнесу.
Оперативність
Всі ваші запити та дзвінки обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює на відкритих облікових записах, дозволяючи вам відстежувати проект в реальному часі.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу