Київ
Українська
Анімаційний ролик для бізнесу

Анімаційний ролик для бізнесу

заказать Анимационный ролик для бизнеса

Для успіху бізнесу важливо не лише підтримувати якість товарів та послуг на високому рівні, а й приділяти увагу ефективній рекламі. На сьогоднішній день є багато способів розповісти про себе та свою пропозицію покупцям. Головне, не помилитися, не розсіяти бюджет і вибрати найкращий варіант, не відстаючи від сучасних тенденцій.

Як зрозуміти, що ваш бізнес відстає від трендових течій? Зупиніться. Огляньтеся. Світ вже давно активно розвивається у цифровій площині. А які кроки в цьому напрямі ви зробили, плануючи розвиток свого витвору? Якому методу реклами віддаєте перевагу? Лонгріди на сторінках свого сайту? Постінг у соціальних мережах? А що про відеоконтент? Вже встигли замовити анімаційний ролик? Якщо у вашої компанії ще немає анімаційного рекламного ролика, тоді настав час змінювати підхід у питаннях просування та розповідати про свої товари/послуги по-новому.

Поговоримо сьогодні про анімаційні ролики для бізнесу.

Що таке рекламний анімаційний ролик

заказать Анимационный ролик для бизнеса

Анімаційні ролики на замовлення для бізнесу – це різновид відеоконтенту, при створенні якого є елементи анімаційного ряду, так званий motion design, заснований на добірці графічних зображень. Анімація створюється за допомогою спеціальних програм/додатків із відеодизайну, які дозволяють «оживити» мальовані об'єкти, які відображені в ролику.

Ключове завдання анімаційних роликів

До анімаційного рекламного ролика для бізнесу висувається головна вимога – менш ніж за хвилину об'ємно, але водночас зрозуміло і просто розповісти про продукт.

Бажаєте, щоб покупець вас зрозумів, буквально відчув необхідність саме в тій послузі чи товарі, які пропонуєте? Обирайте наочну демонстрацію інформації через анімаційний ролик для бізнесу! Іншими словами, менше слів, нудних інструкцій та складних пояснень – акцентуйте на візуалізації, і вам точно вдасться зрозуміло розповісти покупцеві про свій продукт! Головне замовити анімаційний рекламний ролик у фахівців, щоб він став ефективним рекламним інструментом.

Рекламний анімаційний ролик: особливості створення

заказать Анимационный ролик для бизнеса

З кожним роком сучасні технології дозволяють створювати ефектніший рекламний анімований ролик для сайту, не спустошуючи бюджет компанії. Розбавляючи звичні рекламні рішення інформативною, емоційною та оригінальною анімаційною відео роботою, бізнес стає ближчим до представників своєї ЦА, виділяючись у конкурентному середовищі.

Рекламний контент, запропонований у пізнавально-розважальному стилі гарантовано не тільки приверне, але й утримає увагу глядача, викликаючи інтерес покупця до продукту, що просувається, тим самим стимулюючи зростання продажів.

Типи анімаційних роликів

заказать Анимационный ролик для бизнеса

Реклама може бути представлена ​​величезним асортиментом типів анімаційних роликів. Наприклад:

 • мультиплікація у класичному виконанні;

 • doodle (whiteboard анімація);

 • цифрова 2D/3D-анімація;

 • лялькова/stop-motion анімація (метод об'ємної мультиплікації);

 • пластилінова анімація;

 • сut-out анімація (перекладка - тобто анімація з використанням перекладок, плоских маріонеток: художник-аніматор малює персонажа (маріонетку) один раз у різноманітних ракурсах, кожну частину тіла окремо і згодом обертає їх відносно один одного, що дозволяє пожвавлювати персонажа без домалювань.

 • пісочна анімація

 • кінетична друкарська анімація

 • paint-on-glass (зображення малюнків на склі) анімація

 • motion graphic (моделювання та графіка) анімація.

ТОП-5 популярних типів анімаційних рекламних відеороликів для бізнесу

Найбільш затребуваними видами анімації, які ми рекомендуємо компаніям використовувати для просування свого бізнесу, є:

 1. комп'ютерні 2D ролики

заказать Анимационный ролик для бизнеса

Найчастіше вибір на цей метод, при якому акцентують на максимально простому промальовуванні персонажів, оточення та предметів, наближеної до простих геометричних форм, припадає на створення анімаційного ролика таких видів, як експлейнери (відеопояснення) та навчальні відео.

 1. комп'ютерні 3D ролики

заказать Анимационный ролик для бизнеса

При такому типі анімації об'єкти створюються тривимірними (об'ємними), що надає відео максимальній реалістичності. Завдяки об'ємності, опрацюванню текстури, світла і тіні вдається досягти ефекту глядацького занурення. Використання цього способу затребуване для роликів, підготовлених з рекламною чи освітньою метою, а також як наочне доповнення до відеопрезентацій про виробничий процес.

 1. Doodle-video

заказать Анимационный ролик для бизнеса

Whiteboard (scribing) анімація для бізнесу представляє глядачеві не готовий рекламний продукт, а процес його створеннякористувач отримує можливість спостерігати за втіленням сценарію ролика прямо на екрані. При цьому персонажі статичні, анімованим є лише процес створення художником малюнків (на екрані видно руку аніматора з олівцем/маркером/ручкою, з-під грифеля якого на білій дошці з'являються різні об'єкти). Це може бути анімаційний ролик для сайту чи для публікації в соцмережах. Цей вид анімації підходить для реклами, де треба щось пояснити глядачеві.

 1. Stop-motion анімація

заказать Анимационный ролик для бизнеса

При «народженні» такого ролика використовується серія фотографій, які дозволяють у певній послідовності (пересуваючись на 1-2 см) передавати рухи персонажів/об'єктів у просторі. Завдяки спеціальній цифровій програмі аніматор досягає ілюзії руху. Цей спосіб створення ролика підходить для реклами та відео, які задумані як вірусні.

 1. Кінетичні типографічні анімаційні бізнес ролики

заказать Анимационный ролик для бизнеса

У такому ролику акцент зроблено на текст. А саме на оригінальність шрифтів, способи подачі, вибір палітри кольорів. Анімація тексту відбувається у процесі різних трансформацій. При цьому важливі не лише дизайн, а й зміст (ємність, доступність сприйняття та лаконічність) текстової складової. Цього можна досягти розбивкою за основними тезами, обсягом до п'яти слів. Тип кінетичної друкарської анімації підходить для експлейнерів та рекламних роликів.

Коли потрібно зробити ставку на анімацію

заказать Анимационный ролик для бизнеса

Анімація допомагає активному просуванню бізнесу, який:

 • не пропонує фізичних товарів;

 • потребує додаткової наочної презентації/візуалізації запропонованого продукту.

Анімація дозволить цікаво і зрозуміло розповісти глядачам про специфіку бізнесу, унікальність та важливість товару/послуги. Досвідчені фахівці групи IT компаній WebMate вже не перший рік працюють над створенням анімаційної продукції, серед яких анімаційні ролики для бізнесу в Алмати, а також для інших міст Казахстану, України, Європи та Америці. Розробка анімаційного ролика – це один з напрямів основної діяльності компанії, тому наші фахівці легко можуть трансформувати будь-які складні дані, незрозумілі інструкції, статистичні показники та спеціальні терміни у захоплюючу історію,яка чіпляє увагу і доступна для розуміння користувачів.

Хочете  відчути сучасний підхід в питаннях просування бізнесу?  Тоді вам якнайшвидше потрібно анімаційний ролик замовити! Сучасний рекламний ролик анімація здатен вивести просування вашого бізнесу на якісно новий рівень.

Замовте у нас ефективний рекламний анімаційний ролик для своєї компанії та нехай відео збільшить прибуток вашого бізнесу!

_____________________

Питання/відповідь

 1. Що впливає на ціну рекламного анімаційного ролика?

Вартість анімації для бізнесу залежить від складності завдання під час роботи над промальовуванням та звуковим супроводом:

 • стиль малювання та деталізація (персонажів, об'єктів та оточення);

 • тип озвучки (дикторська, професійна акторська (іноземна), купівля/створення музичних композицій, звукових та шумових ефектів);

 • тривалість;

 • сценарій. 

 

 1. Як зробити анімаційний рекламний ролик переконливим?

Комбінація кількох прийомів: наявність інфографіки/тематичних тез/числових показників, ефектного відео, вдалого сценарію та гарного озвучення дозволить зробити рекламу більш переконливою для споживача.

 1. Що вибрати: експлейнер чи відеопрезентацію?

Відповідь полягає в цілі реклами:

Експлейнер акцентує на якість повідомлення інформації, повністю апелюючи до продукту. Відеопрезентація несе як інформативний посил, а й у т.ч. працює на досягнення «вау-ефекту», оскільки виконує одразу 2 завдання: розповідає про продукт та сприяє підвищенню його іміджу.

 1. Яким типу бізнесу варто замовити рекламні анімаційні ролики?

Можна виділити кілька напрямків бізнесу, для яких анімаційна реклама матиме позитивний ефект:

 • сфера інновацій;

 • онлайн-сервіси;

 • фінансові продукти;

 • виробнича сфера.

 

 1. Якою тривалістю має бути оптимальний рекламний анімаційний ролик для бізнесу?

У середньому 30-60 сек.

Поділитись у соц. мережах
Відео відгуки про нас
technologia-group.com
Технологія Технологія
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
​idsmart.kz
ID Smart ID Smart
Тімур Османов
Генеральний директор
​ak-cent.kz
АК Цент Микросистемс АК Цент Микросистемс
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
oschadbank.ua
Oschadbank Oschadbank
Неля Руденко
Head of SMM
​apsgroup.kz
APS Group Energy APS Group Energy
Максим Ізмайлов
Директор
satec.kz
Central Asia Smart Projects Central Asia Smart Projects
Саят Каліков
Директор
​enrol.psi.kyiv.ua
Pechersk School International Pechersk School International
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо перевірені інструменти для підвищення окупності рекламних інвестицій та прибутковості вашого бізнесу.
Оперативність
Всі ваші запити та дзвінки обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює на відкритих облікових записах, дозволяючи вам відстежувати проект в реальному часі.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу