Київ
Українська

SEO Аудит сайту в Дніпрі

SEO аудит — це процес оцінки та аналізу всіх показників сайту, що впливають на позиції в системах пошуку.

SEO-аудит є цінним інструментом для підвищення ефективності web-сайту, збільшення його видимості в пошукових системах і успіху бізнесу в інтернеті. Замовити SEO аудит сайту сьогодні — це вигідно інвестувати в розвиток свого бренду або продукту та впевнений шанс стати лідером в обраній ніші.

SEO-аудит має велике значення для бізнесу, який прагне підтримувати або покращувати свою онлайн присутність і досягати більшого успіху в інтернеті. Професійний SEO аудит сайту в Дніпрі дозволяє розробити ефективний план дій для виправлення виявлених проблем та оптимізації сторінок для підвищення позицій пошукових системах. 

Покращення видимості в пошукових системах:  висока видимість у пошукових системах як  Google, є ключовим завданням для будь-якого веб-сайту: дозволяє залучити більше органічного трафіку, а отже, більше потенційних клієнтів або відвідувачів. Стратегії:

  • Оптимізація ключових слів
  • Цінний контент
  • Якісні зовнішні посилання
  • Технічна оптимізація
  • Активність в соціальних медіа.

Виявлення та усунення проблем із сайтом:  аудит дозволяє виявити проблеми, негативні для ранжування:

  • технічні — помилки HTTP та з індексацією, низька швидкість завантаження сторінок, неправильна адаптація для мобільних пристроїв;
  • контентні — дублювання, низька якість;
  • структурні — проблеми зі структурою сторінок, в структурі URL.

Вчасне виправлення недоліків сприятиме функціональності та рейтингу сайту в системах пошуку.

Зростання органічного трафіку:  після виконання рекомендацій по результатах SEO-аудиту, сайт стане оптимізованим для пошукових систем. Зростання органічного трафіку це залучення більше відвідувачів через пошукові системи без витрат на рекламу. Органічний трафік є джерелом якісних відвідувачів, приводити до підвищення конверсій та продажів.

Вплив на конверсії та продажі:  покращення ранжування сайту в пошукових системах сприяє збільшенню кількості кліків на ваші посилання та покращення конверсійної тривалості, тобто відвідувачі довше взаємодіють із сторінками. Коли більше користувачів знаходять ваш сайт через пошукові системи, це може збільшувати продажі або конверсії на ньому.

Дізнайтесь вартість, терміни та перелік робіт для вашого проекту
або
Заповнити бриф

Ключові єтапи SEO-аудиту сайту

Технічний аудит:
Перевірка індексації сайту, аналіз швидкості завантаження сторінок, реагування на мобільні пристрої, структура URL-адрес, використання SSL-сертифікатів, та налаштування файлу robots.txt і карти сайту XML.
Аудит контенту:
Аналіз якості та унікальності контенту, релевантність ключових слів, оптимізація заголовків, описів і міток alt зображень. Перевірка на наявність дубльованого контенту.
Аналіз посилань:
Оцінка внутрішніх і зовнішніх посилань, їх якість і авторитетність. Виявлення та видалення токсичних посилань.
Конкурентний аналіз:
Порівняння вебсайту з сайтами конкурентів за ключовими метриками SEO, такими як ранжування за ключовими словами, якість контенту та профіль посилань.
Аудит користувацького досвіду (UX):
Оцінка зручності навігації по сайту, логічності розташування елементів, читабельності текстів та загальної привабливості дизайну.
Підготовка звіту та плану дій:
Складання детального звіту з усіх виявлених проблем та рекомендацій щодо їх вирішення для покращення SEO-позиціонування сайту.

Інструменти та методи

Google Analytics - збирає дані про трафік вебсайту, поведінку користувачів і конверсії, що допомагає оцінити ефективність поточної SEO-стратегії.
Google Search Console - надає інформацію про стан індексації сторінок сайту в Google, повідомляє про помилки на сайті та показує, які ключові слова приносять трафік.
Ahrefs - комплексний інструмент для аналізу посилань, ключових слів, контенту та SEO-перевірки сайту. Дозволяє аналізувати посилання конкурентів і відстежувати рейтинг.
Serpstat - платформа для дослідження конкурентів, моніторингу ключових слів і аудиту сайту. Вона також дозволяє проводити технічний SEO-аудит.
Moz  - надає інструменти для аналізу посилань, оптимізації контенту та трекінгу ключових слів. Moz також має власний індикатор авторитетності домену.
Screaming Frog SEO Spider - десктопний інструмент для глибокого кроулінгу сайту. Він аналізує посилання, зображення, CSS, скрипти та дозволяє виявити SEO-проблеми на сайті.
Yoast SEO - популярний плагін для WordPress, який допомагає оптимізувати метадані, генерувати карти сайту та вдосконалювати читабельність текстів.
GTmetrix і Google PageSpeed Insights - інструменти для аналізу швидкості завантаження сторінок і видачі рекомендацій щодо покращення продуктивності сайту.

Переваги співпраці з нашою компанією

Обираючи нашу компанію для SEO-аудиту вашого сайту, ви отримуєте не лише глибокий аналіз, а й персоналізовані рішення, які відповідають унікальним потребам вашого бізнесу. Ми використовуємо передові інструменти та останні методики аналізу, що дозволяє нам точно виявляти проблеми та оптимізувати ваш сайт для кращих результатів у пошукових системах. Наша команда досвідчених SEO-фахівців гарантує професіоналізм та підтримку на кожному етапі співпраці, забезпечуючи зростання трафіку та підвищення конверсій.

Інструменти та методи

В результаті SEO-аудиту клієнт отримає детальний звіт, який включає глибокий аналіз технічного стану сайту, ефективності контенту та посилань. Звіт охоплює виявлення проблем із індексацією, швидкістю завантаження, мобільною адаптацією та SEO-оптимізацією сторінок. Також клієнт отримає конкретні рекомендації щодо виправлення виявлених недоліків, оптимізації ключових слів, покращення структури посилань та зміцнення загального SEO-позиціонування. Це забезпечить чітке розуміння необхідних кроків для підвищення видимості сайту в пошукових системах.

Замовити аудит сайту

Щоб замовити SEO-аудит, заповніть форму замовлення, вказавши свої контактні дані та URL вашого сайту. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей та обговорення ваших цілей. Після підтвердження замовлення ми розпочнемо аудит і складемо звіт з рекомендаціями.

Ціноутворення

Розмір та складність сайту:
Великі сайти з тисячами сторінок потребують більше часу та ресурсів для аналізу порівняно з меншими сайтами.
Глибина аналізу:
Вартість може зростати в залежності від деталізації аудиту. Комплексний аудит, що включає технічний перегляд, аналіз контенту, і посилань, коштуватиме більше.
Додаткові послуги:
Якщо до аудиту входить стратегічне планування або консультаційна підтримка, це також може вплинути на вартість.

ЧаПи: відповіді SEO-фахівця

Ретельна оцінка онлайн ресурсу, яка допомагає виявити та усунути технічні помилки, перевірити сторінки на відповідність вимогам пошукової системи, сформувати та реалізувати кращу стратегію в рамках успішного просування в інтернеті.

Скористатися безкоштовним онлайн експрес-аудитом, чи звернутися до SEO фахівця. Перший варіант допоможе виявити поверхневі технічні проблеми. Для глибокого аналізу та вирішення проблем потрібна робота спеціаліста.

Ретельний аудит — це основа результативного SEO-просування. Допомагає адаптувати сайт під пошукові системи та стати корисним для користувачів.

Комплекс робіт з SEO-аудиту складається з п’яти об’ємних частин: технічний, аудит юзабіліті та контенту, оцінка зовнішніх показників та комерційних факторів ранжування.

Базові крітерії оцінки SEO-просування сайту: динаміка позицій сайту, обсягів органічного, брендового та небрендового трафіку, фінансові показники.

Надіслати заявку на замовлення послуги в міжнародної групи IT компаній WebMate.

Ціна аудиту залежить від об’єму та типу сайту, обсягу семантичного ядра та задач ресурсу.

Технічний аудит, наприклад, оптимальність всіх налаштувань, виявляє помилки в коді; оперативність завантаження сторінок та окремих елементів, якість верстки та хостингу; коректність відповідей сервера та роботи редиректів, наявність дублів сторінок тощо.

Оцінка, чи відповідає сайт вимогам Google і чи має він помилки, які заважають просуванню.

Ціна залежить від багатьох факторів, від 500 долл.


Не чекайте, покращуйте свій сайт уже сьогодні! Замовте SEO-аудит прямо зараз, щоб виявити слабкі місця вашого сайту та отримати рекомендації для їх усунення. Зробіть перший крок до підвищення видимості вашого сайту в пошукових системах і збільшення трафіку. Контактуйте з нами зараз!
Відео відгуки про нас
technologia-group.com
Технологія Технологія
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
​idsmart.kz
ID Smart ID Smart
Тімур Османов
Генеральний директор
​ak-cent.kz
АК Цент Микросистемс АК Цент Микросистемс
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
oschadbank.ua
Oschadbank Oschadbank
Неля Руденко
Head of SMM
​apsgroup.kz
APS Group Energy APS Group Energy
Максим Ізмайлов
Директор
satec.kz
Central Asia Smart Projects Central Asia Smart Projects
Саят Каліков
Директор
​enrol.psi.kyiv.ua
Pechersk School International Pechersk School International
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо перевірені інструменти для підвищення окупності рекламних інвестицій та прибутковості вашого бізнесу.
Оперативність
Всі ваші запити та дзвінки обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює на відкритих облікових записах, дозволяючи вам відстежувати проект в реальному часі.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу