Читать далее

Відеореклама youtube в Україні – ефективний інструмент, що дозволяє збільшити впізнаваність бренду, підвищити лояльність до цільової аудиторії. Онлайн-реклама дає можливість вивести бізнес на новий рівень, збільшити продаж товарів чи послуг. Замовити відеорекламу youtube вигідно як для нового, так і для проекту, що відбувся. У випадку з новим бізнесом реклама дозволить ефективно заявити про себе. Для проекту відеореклама youtube, що відбувся, - це хороший спосіб підтримувати вже досягнуті позиції і збільшувати їх.

Відеореклама на YouTube

На відміну від класичної реклами, яку транслюють на ТБ, онлайн варіант нижче за ціною. При цьому охоплення ЦА не менше. Головна перевага відеореклами youtube – можливість використання низки корисних інструментів, здатних впливати на хід рекламної кампанії в цілому. Типи відеореклами на youtube:

 • банери;
 • банери з паузами;
 • сео-відео;
 • промо-ролики;
 • Post-roll.

Переваги відеореклами YouTube: один інструмент – кілька рішень

Кожен із видів онлайн реклами має ряд своїх переваг, інструментів та характеристик. Підбирати тип реклами в Україні варто індивідуально виходячи з особливостей проекту і ціни, на яку ви розраховуєте.

Якщо замовити відеорекламу на youtube в Києві, то можна отримати колосальний охоплення цільової аудиторії. Завдяки безлічі варіантів розміщення онлайн реклами можна підібрати оптимальну вартість, що дозволяє запустити свою кампанію кожному незалежно від фінансової складової. Навіть найменша організація-початківець може собі дозволити замовити відео рекламу в Києві. Такий підхід до розкручування бізнесу дає можливість грамотно позиціонувати себе, заявити про свій продукт чи послугу. За допомогою відеореклами на youtube можна розповісти про новий товар, майбутній захід, розпродаж, акцію, спеціальну пропозицію і т.д.

Вартість креативної відео реклами

Онлайн реклама – креативний майданчик для творчості. Обмежень немає і не може. Чим креативніше, тим цікавіше, чим цікавіше, тим більше охоплення потенційних клієнтів. Головне завдання відеореклами на youtube – донести інформацію до цільової аудиторії так, як цього ще не було зроблено раніше. Як відомо, зауважують перших. Тому рекламувати продукт у банальному ключі немає сенсу. Тільки креативний підхід, новий погляд на звичні речі, здатний принести успіх. Головна мета відеореклама youtube – привернення уваги потенційного клієнта. Вкрай важливо завоювати увагу споживача, зацікавити його, а вже потім можна пропонувати продаж. Просто розповісти про свій продукт чи послугу недостатньо. Найчастіше така реклама залишається поза увагою, отже, продавець залишається без продажів.

Чому варто вибрати відеорекламу на youtube

Відеореклама youtube є одним з найбільш перспективних варіантів розкрутки та просування бізнесу в інтернеті. Цей сегмент реклами розвивається семимильними кроками, з кожним роком відкриваючи дедалі більші можливості. Найголовніша перевага такої реклами – можливість використання мінімального бюджету.

Онлайн реклама в Україні підходить фірмам-початківцям, які недавно відкрилися і їх бюджет ще дуже обмежений. Це гарний майданчик для накопичення рекламного досвіду. Щоб відеореклама youtube спрацювала, щоб все йшло за планом, і гарантовано привело до успіху, потрібно дотримуватися кількох найважливіших правил.

Насамперед важливо подбати, щоб реклама мала яскравий та актуальний заголовок, а також короткий, але зрозумілий текст. І найголовніше, реклама має бути унікальною, креативною, несхожою на те, що представляють конкуренти. Щоб досягти таких результатів, необхідно скористатися послугами професіоналів. Тільки спеціалісти можуть зробити рекламу, яка гарантовано буде робочою.

Також у доповненні можна скористатися послугою контекстної реклами та просуванням у соціальних мережах, для успішнішого залучення користувачів.

Видеореклама в YouTube

YouTube– самый популярный видеохостинг планеты. Видеореклама на YouTube и в партнерской сети Google – мощный инструмент брендинга, который способствует популяризации сайтов, каналов YouTube, контента, брендов, товаров и услуг. Видеореклама хорошо подходит для формирования имиджа компании, предоставления информации о товарах и услугах, формирования интереса у потенциальных покупателей к новинкам и акциям.

Результаты грамотного использования видеорекламы:

 • повышение узнаваемости бренда;
 • рост трафика на сайт;
 • увеличение объемов продаж.
Сроки
До 3 дней на создание и запуск рекламной кампании.
Стоимость
Стоимость работ зависит от выбранного пакета услуг и месячного рекламного бюджета кампании.
 • Video Global - от 400 y.e.
 • Video Premium - 350 y.e.
 • Video Business - 250 y.e.
 • Video Plus - 200 y.e.
 • Video Econom - 150 y.e.
* цены указаны в условных единицах, так как на каждом рынке мы работаем только в национальной валюте страны.
Узнайте стоимость, сроки, и перечень работ для вашего проекта
или
Заполнить бриф

ФОРМАТЫ ВИДЕОРЕКЛАМЫ

True View In-Stream (pre-roll)
Подходит для рекламы сайтов, каналов и видео YouTube. Показывается в начале видео роликов с возможностью пропустить рекламу через 5 секунд.
Только для канала YouTube или для видео YouTube. Показывается как объявление в выдаче результатов поиска в YouTube, в похожих видео, в сети КМС.
Отображается в формате объявления-заставки. Показы идут в середине, в начале или в конце других видеороликов в течение 6 секунд без возможности пропустить рекламу. Позволяют увеличить узнаваемость бренда и доносить информацию о новинках и акциях.

Этапы работы

Анализ Вашего сайта (канала YouTube)
 • Предоставление рекомендаций по сайту (каналу YouTube)
 • Создание аккаунта Google AdWords
 • Связывание канала YouTube с аккаунтом Google AdWords
Анализ посадочных страниц (для сайта)
  • Планирование группы объявлений
  • Прорабатывание минус-слов
  • Прорабатывание исключенных местоположений, тем и интересов
Создание и настройка рекламных кампаний
 • Создание и настройка групп объявлений с различным типом таргетинга
 • Создание рекламных объявлений
 • Создание оверлеев с призывом к действию
 • Установка аналитических систем, настройка цели (для сайтов)
 • Установка E-commerce, Call-трекинга, если необходимо (для сайтов)
Казахстан
Алматы, пр. Сейфуллина, 531, офис 505/1,
БЦ "Сарыарка Алуан"
Украина
Киев, ЖК "Галактика", ул. Е. Сверстюка, 6А,
секция А, 2 эт., офис А7
WebMate в соц сетях
Остались вопросы?
Задать вопрос специалисту
2021 © WebMate - Агентство интернет-маркетинга