Читать далее

Послуга SEO просування та розкрутки сайту

SEO просування сайту в Україні

SEO продвижение сайта алматы У сучасних реаліях для повноцінного розвитку бізнесу важливо заявити про свій бренд в Інтернеті. Йдеться не лише про рекламу у соціальних мережах. Кожній компанії необхідна віртуальна візитна картка – сайт.

Основна мета будь-якої веб-сторінки полягає в приверненні уваги аудиторії. Щоб більше потенційних клієнтів дізнавалося про товари або послуги компанії, мало просто створити хороший сайт: важливі регулярне розкручування та SEO просування.

Задаючи пошуковий запит, користувачі переважно звертають увагу на перші 4-5 web-ресурсів, розташованих на найвищих позиціях. Інші онлайн-проекти, на жаль, залишаються поза увагою, а, відповідно, без очікуваного прибутку. Одним із пріоритетних напрямків Групи IT компаній WebMate є просування сайтів в Києві та інших регіонах України. Ми точно знаємо, як зробити Ваш Інтернет-ресурс значущим для пошукових систем, забезпечивши йому лідируючі позиції, що позитивно вплине на успішне ведення бізнесу в цілому.

Вартість SEO оптимізації та розкрутки сайтів

ПАКЕТ

ДЛЯ КОГО?

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ПАКЕТІВ?

СУМА ОПЛАТИ

ПОСЛУГ (за місяць)*

ДОП. ТРАТИ НА ПОСИЛАННЯ

GLOBAL

Для великих інтернет-магазинів,

порталів

Внутрішня оптимізація

 • SEO аудит сайту:
 • Пророблення семантичного ядра (для проектів,
  які раніше робили оптимізацію, розширення семантичного ядра).

Робота з текстами:

 • складання ТЗ для копірайтера
 • рекомендації щодо розміщення нових текстів
 • Оптимізація внутрішніх сторінок та
  робота з мета-даними (заголовки, описи сторінок).

Зовнішня оптимізація

 • Аналіз сайтів конкурентів.
 • Аудит маси посилань (чистка маси посилань, анкор- листа (якщо буде необхідно)).
 • Формування стратегії посилального просування.
 • Органічний LinkBuilding (розміщення посилань на впливових ресурсах).

$1500

Індивід.

PREMIUM

Для невеликих інтернет-магазинів,
об'ємних корпоративних сайтів/блогів

$950

від $180

 

STANDART

Для невеликих корпоративних
сайтів/блогів або нішевих інтернет-магазинів

$565

від $100

ПАКЕТ

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ?

ДОП. ВИТРАТИ НА

ПОСИЛКИ

СУМА ОПЛАТИ

ПОСЛУГ

ПО
ПОЗИЦІЯМ

 • Безкоштовний копірайтинг (до 12 статей)
 • Виправлення факторів користувача
 • Просування 35 запитів

до $120

$375

Відмінно доповнює цю послугу - налаштування контекстної реклами і просування в соціальних мережах.

Що є СЕО просування сайту

Це комплекс заходів, вкладених у просування сайту, тобто. підвищення його позицій у пошукових системах Google та Яндекс. Завдяки пошуковій оптимізації удосконалюється та прискорюється поява ресурсу у ТОП видачі у відповідь на тематичні запити користувачів. Від того, наскільки добре помітний ресурс для користувачів залежить зростання прибутку будь-якого бізнесу.

SEO просування сайту в Україні є ефективним інструментом для збільшення припливу клієнтів. Регулярне вдосконалення контенту дозволяє збільшити конверсію, тобто. відсоток відвідувачів ресурсу, які вчинили корисну дію для бренду (замовили послугу, підписалися на курси, сплатили товар тощо). Іншими словами, це успішна кампанія, яка спрямована на просування продукту через популяризацію в Інтернеті.

FAQ - популярні питання щодо SEO просування

 • Є чіткі пакети для просування. Пакет вибирається виходячи з особливості вашої бізнес-ніші, розмірів та складності вашого сайту, регіону, а також інших факторів.

 • При SEO просуванні сайту перші результати явно видно приблизно через 6 місяців після старту співпраці. Серйозні результати будуть через 12-18 місяців (залежно від ніші та конкуренції)

 • Пошукова оптимізація гарантує максимально тривалий результат. Може пройти ще багато років, поки ви залишатиметеся в ТОП3. Але зважте, конкуренти теж працюють над своїм сайтом.

 • Кількість розміщених посилань розраховується виходячи з бюджету, специфіки вашого бізнесу та рівня ваших конкурентів. Ми створюємо якісний посилання сайту, щоб результати просування трималися ще довгі роки.

 • Кожен місяць ми робимо для Вас звіт, в якому показуємо все, що ми зробили і яких результатів досягли. І наші менеджери регулярно спілкуються із нашими клієнтами.

Особливості СЕО просування сайтів

Особливою перевагою такого способу перед рештою рекламних прийомів є те, що пошукова оптимізація SEO просування сайтів відрізняється тривалим ефектом.

Перелік дій, які стимулюють результат, заради якого запускається SEO просування:

 1. Аудит. Аналіз технічного стану роботи сторінок онлайн-проекту проводиться на старті процесу пошукової оптимізації. Тобто. перевірка таких позицій, як:

 • коректність кожного метатегу (description, title),

 • оптимальність швидкості завантаження сторінок,

 • робочий стан посилань тощо.

 1. Семантичне ядро. Процес формування складається зі складання пошукових запитів (слів і фраз), актуальних для профілю сайту компанії, які стануть ключовими орієнтирами для подальшого просування ресурсу. Кожна сторінка, що просувається, отримує свої тематичні «ключі», що приверне увагу більше представників ЦА.

 2. Контент. Цей етап у IT середовищі часто називають SEO копірайтингом. Сторінки слід наповнювати унікальною, вичерпною інформацією про товар або послугу компанії, яка підходить до пошукових запитів потенційної аудиторії. Читабельна та структурована текстова складова, де визначена правильна частота вживання ключових слів/фраз, дозволяє швидше вивести Інтернет-сторінки на високі позиції пошукових систем та сприяє зростанню продажів.

 3. Внутрішні помилки веб-ресурсу. Своєчасне усунення похибок дозволяє уникнути негативного впливу на ранжування та індексування сторінок, підвищити комфорт та легкість сприйняття веб-сторінки користувачами. Йдеться про такі роботи, як:

 • оцінка внутрішньосторінкових перелінкувань;

 • оцінка рівня комфорту навігації сайтом;

 • усунення дублюючих сторінок та інші.

 1. Проведення зовнішньої оптимізації сайту. Тобто. поступове збільшення посилального кола через розміщення зовнішніх посилань на веб-портал компанії на сторонніх ресурсах зі схожою тематикою, залишаючи виключно природні та відповідні. Це дозволить розширити охоплення представників цільової аудиторії серед Інтернет-користувачів та підвищити значущість ресурсу з погляду пошукових роботів.

 2. Веб аналітика. Аналітичні сервіси (Яндекс.Метрика, Google Analytics та ін.) розкривають доступ до важливих даних про роботу Інтернет-ресурсу, що спрощує, робить контроль над інвестиціями в сайт – прозорим, а всі процеси, пов'язані з просуванням (опис ЦА, її запитів) , Визначення найбільш відвідуваних сторінок) максимально зрозумілими.

 3. Юзабіліті ресурсу. Сюди належить моніторинг таких позицій, як:

 • навігація сайтом;

 • верстка сторінок;

 • підбір шрифтів;

 • форматування текстів тощо.

 1. Оцінка результату. Висновки, засновані на докладному аудиті сайту, дозволять фахівцям підготувати низку конкретних рекомендацій та шляхи усунення негативних моментів. Завдяки регулярному моніторингу можна контролювати ефективність кожного етапу кампанії з просування бренду у мережі.

Заради чого варто почати просування сайту

Ключовими перевагами оптимізації та розкрутки сайту є:

 • Ефективність інструментів.

Кожен крок кампанії, спрямованої на оптимізацію та розкручування віртуальної візитної картки бренду, підвищує її значущість для пошукових систем.

 • Гарантія тривалого результату.

Ефект від методів контекстної та медійної реклами має обмеження за часом дії. Пошукова оптимізація гарантує максимально тривалий результат.

 • Мінімізація витрат.

SEO пошукове просування сайту не потребує регулярних фінансових витрат.

 • Зростання клієнтської бази.

Положення ресурсу на ТОПових позиціях у Google та Яндекс підвищує шанси бренду бути поміченими зацікавленими користувачами.

Своєчасне втручання фахівців Групи IT компаній WebMate в роботу сайту Вашої компанії, а саме:

 • проведення розгорнутого аналізу ресурсу;

 • визначення та усунення недоліків;

 • оптимізація та просування;

 • технічна підтримка;

стане відправною точкою на шляху до швидкого та довгострокового розміщення в ТОПі пошукової видачі найпопулярніших пошукових систем країни - Яндекс та Google.

SEO продвижение сайта

Комплекс мер, направленных на повышение позиций сайта в поисковой выдаче и увеличение целевого поискового трафика, называют SEO-продвижением.
Наша команда предоставляет услуги по “белому” и органическому SEO-продвижению сайтов, что подразумевает оптимизацию и раскрутку в поиске без использования запрещенных поисковыми системами методов раскрутки сайта.
Узнайте стоимость, сроки, и перечень работ для вашего проекта
или
Заполнить бриф

ПРЕИМУЩЕСТВА SEO ПРОДВИЖЕНИЯ САЙТА ПЕРЕД КОНТЕКСТНОЙ РЕКЛАМОЙ

Длительный и устойчивый результат.
Является эффективным инструментом для повышения осведомленности о бренде.
Нет зависимости от ставок сайтов-конкурентов.
Продвижение происходит круглосуточно без необходимости непрерывного пополнения бюджета.
Клиенты, которые принципиально не кликают на контекст, будут вашими клиентами в органической выдачи.
На SEO не действует AdBlock, который устанавливают клиенты для блокировки рекламы.

Успешные кейсы

ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО SEO ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА:

Позиции сайта. SEO-продвижение напрямую влияет на позиции сайта в поисковой выдаче по ключевым запросам и является одним из многих, но не основополагающим фактором, повышающим продажи.
Достигнутые позиции могут колебаться и этому есть несколько причин:
 • Поисковые системы (Google, Yandex) постоянно работают над улучшением алгоритма ранжирования, и данные изменения могут как положительно, так и отрицательно отразиться на позициях.
 • Рынок не стоит на месте, и компаний, которые инвестируют в SEO становится больше, следовательно, ключевые запросы становятся более сложными и конкурентными. 
Колебания на несколько позиций не критичны, однако, если сайт резко понизил позиции в поисковой выдаче, необходимо оперативно определить причины и сделать необходимую оптимизацию.
Если внести изменения в контент или структуру страницы, не посоветовавшись с SEO-специалистом, то позиции сайта в поисковой выдаче также могут упасть, так как внесенные изменения не соответствуют требованиям к SEO-оптимизированным страницам.
Контент. Он должен быть уникальным. Поисковики следят за тем, чтобы сайты не копировали контент друг друга, поэтому любое копирование текста (особенно описание товара) может стать причиной попадания под фильтр. В справке Google можно более подробно почитать о   рекомендациях как избежать проблем, связанных с повторяющимся текстом.
Но одного только уникального контента будет мало. Чтобы превратить посетителя в клиента, сайт должен быть удобен в пользовании. Достичь этого можно постоянно работая над юзабилити ресурса.
Домен. Поисковые системы больше доверяют доменам, которые дольше зарегистрированы, поэтому продвижение “молодых” доменов будет более затратным по времени и инвестициям.
Ключевые запросы. Они бывают высокочастотные (Например, туры в Египет, туристическое агентство, купить автомобиль), среднечастотные (Например, туры в Египет из Киева, туристическое агентство Киев, купить автомобиль Одесса) и низкочастотные (туры в Египет из Киева в январе 2023 цена, туристическое агентство Одесса вакансии, купить автомобиль Lexus Львов). Продвижение по высокочастотным запросам является самой длительной, финансово затратной и требующей непрерывной работы над сайтом стратегией продвижения.
Казахстан
Алматы, пр. Сейфуллина, 531, офис 505/1,
БЦ "Сарыарка Алуан"
Украина
Киев, ЖК "Галактика", ул. Е. Сверстюка, 6А,
секция А, 2 эт., офис А7
WebMate в соц сетях
Остались вопросы?
Задать вопрос специалисту
2021 © WebMate - Агентство интернет-маркетинга