Київ
Українська

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт є одним із найдієвіших інструментів у роботі кожної компанії. Він є своєрідною «візитною карткою» організації в інтернеті.
Головне завдання такого сайту – всебічно розкрити діяльність компанії. На сторінках розміщується тільки актуальна інформація про послуги, продукцію, акції, ціни.
Вартість
від 1200 y.e.
* Ціни зазначені в умовних одиницях, оскільки на кожному ринку ми працюємо тільки в національній валюті країни.
Терміни
Терміни розробки – від 3 тижнів.
Дізнайтеся вартість, терміни та перелік робіт для вашого проекту
або
Заповнити бріф

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ:

 • доступність  Корпоративний сайт доступний вашим клієнтам цілодобово. У зручний для себе час відвідувач може дізнатися про асортимент, час роботи, вигідні пропозиції;
 • солідність.  Якісно зроблений корпоративний сайт здатний підвищити рівень довіри до вашої компанії в кілька разів. Фотографії товарів, приклади виконаних робіт, відгуки вдячних клієнтів – все це продемонструє надійність та фінансовий статус компанії;
 • динамічність.  У будь-який момент ви зможете змінити застарілі дані на сайті: видалити акції, розмістити актуальну пропозицію для клієнтів;
 • ефективність.  До компанії звертатимуться користувачі, зацікавлені у ваших послугах, а не випадкові відвідувачі.

ЦІЛІ, ЯКИХ ВИ ДОСЯГНЕТЕ З ПРОФЕСІЙНО РОЗРОБЛЕНИМ КОРПОРАТИВНИМ САЙТОМ:

Залучите нових клієнтів.  Правильно зроблений корпоративний сайт допоможе сформувати імідж та підвищити рівень довіри до компанії;
Знайдете партнерів.  Якщо ваша мета залучити ділових партнерів/інвесторів, корпоративний сайт стане незамінним помічником. Із його допомогою потенційні партнери зможуть отримати потрібну інформацію та скласти первинну думку про вашу компанію;
Отримаете зворотний зв'язок від клієнтів.  Корпоративний сайт дозволяє отримати та аналізувати поведінку користувачів. Ви дізнаєтеся, який блок сайту найбільше цікавить користувача, який товар має попит і таке інше. Також ви можете запропонувати відвідувачу пройти опитування, заповнити форму зворотнього зв'язку, залишити відгук.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ ПІДІЙДЕ ВАМ, ЯКЩО ВИ:

 • активно займаєтеся розвитком свого бізнесу;
 • розширюєте клієнтську базу;
 • освоюєте новий для себе ринок.
Перш ніж замовити корпоративний сайт, варто подумати, скільки грошей ви готові вкласти у його створення та подальше просування. Розібратися у необхідних послугах та цінах вам допоможуть кваліфіковані співробітники WebMate.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ САЙТУ

Аналізуємо ринок і конкурентів і цільову аудиторію.
Проаналізувавши конкурентів та цільову аудиторію, ми сформуємо архетип користувача, що дозволить наводити на сайт лише цільових замовників та не «зливати» бюджет.
Розробляємо функціонал та дизайн відповідно до тематики та особливостей пропонованих.
Пам'ятайте, що сайт повинен бути не тільки приємним для ока, але й зручним для користувача.
Детально тестуємо сайт перед запуском.
На цьому етапі ми перевіряємо коректність роботи всього ресурсу та виправляємо всі неточності та недоліки.
Відео відгуки про нас
technologia-group.com
Технологія Технологія
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
​idsmart.kz
ID Smart ID Smart
Тімур Османов
Генеральний директор
​ak-cent.kz
АК Цент Микросистемс АК Цент Микросистемс
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
oschadbank.ua
Oschadbank Oschadbank
Неля Руденко
Head of SMM
​apsgroup.kz
APS Group Energy APS Group Energy
Максим Ізмайлов
Директор
satec.kz
Central Asia Smart Projects Central Asia Smart Projects
Саят Каліков
Директор
​enrol.psi.kyiv.ua
Pechersk School International Pechersk School International
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо перевірені інструменти для підвищення окупності рекламних інвестицій та прибутковості вашого бізнесу.
Оперативність
Всі ваші запити та дзвінки обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює на відкритих облікових записах, дозволяючи вам відстежувати проект в реальному часі.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу
Читать далее

Розробка корпоративних сайтів

Інтернет – це не тільки майданчик для ефективного ведення бізнесу, але й віртуальний простір, де потенційна аудиторія найчастіше дізнається про нові компанії, продукти чи послуги. На момент розширення бізнесу виникає необхідність створення корпоративного сайту. Але у чому особливість такого ресурсу? Які завдання дозволяє вирішувати? І наскільки ефективно можна використати цей інструмент для розвитку бізнесу?

Корпоративний ресурсКорпоративный ресурс

Все частіше люди дізнаються про бренди через інтернет. Це не дивно, адже на теренах «всесвітньої павутини» сьогодні споживачі проводять у рази більше часу, ніж п'ять років тому. І з кожним роком час присутності аудиторії у Мережі збільшується. Це важлива передумова до того, що багато компаній в Алмати та Астані замовляють розробку корпоративного сайту.

Настав час заявити про свою компанію в інтернеті. І корпоративний ресурс – правильний хід у цьому напрямі. Вартість такої роботи під ключ в Астані не така висока, щоб упускати можливість заявити про себе широкої потенційної аудиторії. Варто виділити дві основні функції, які можна отримати після створення корпоративного сайту:

 • інформативна;
 • управлінська.

За невелику вартість ви зможете отримати ресурс, де буде сконцентровано всю ключову інформацію. Так, споживач зможе дізнатися про те:

 1. Що це за компанія?
 2. Що вона пропонує?
 3. Яка ціна?
 4. Як зв'язатися?

Це лише мала частина питань, на які потенційний чи чинний клієнт отримає відповіді. Важливо розуміти, що розробка корпоративного сайту сприяє формуванню іміджу компанії. І ціна успіху в таких випадках у рази нижча за витрати на розвиток бренду в «оффлайні».

Цілі створення корпоративного web-сайту?Цели создания корпоративного web-сайта?

Інформувати споживача про свій продукт важливо, запропонувати йому єдиний ресурс, де зібрана вся можлива інформація про вас – не менш важливо. Але створення корпоративного сайту можна замовити і для вирішення інших завдань, а саме:

 • залучення нових клієнтів;
 • залучення партнерів;
 • отримання зворотний зв'язок від споживачів.

Дивно, але часто метою розробки корпоративного сайту може бути пошук кадрів. Сайт із зручним інтерфейсом та приємним дизайном буде служити вашою візитною карткою. Та й у самої аудиторії більше довіри до бренду, коли має свій власний ресурс. Ви можете замовити створення корпоративного сайту в Києві, щоб отримати низку переваг. По-перше, за невисоку вартість ви заощаджуєте трудові ресурси. Споживачу не потрібно докладно розповідати про кожну модель, якщо він і сам може вивчити її у зручній формі на сайті. По-друге, розробка корпоративного сайту під ключ дозволяє вирішити не одне, а відразу кілька завдань (підвищення іміджу, розширення цільової аудиторії). Набір функцій ви зможете визначити самі, а від цього залежатиме і ціна. По-третє, це ще й досить зручний майданчик для реклами своєї продукції. Невисока ціна такого рішення може вас навіть позбавити необхідності витрат на рекламу в офлайні.

Де замовити розробку корпоративного сайту?

Розробка корпоративного сайту є завданням досить складним та відповідальним. Адже від якості створення такого ресурсу залежить і ставлення споживача до бренду, і рівень продажу. Робота під ключ передбачає, що ви отримаєте рішення для бізнесу, яке повністю враховуватиме ваші інтереси та завдання компанії. У кожному окремому випадку розробка корпоративного сайту відрізнятиметься і буде унікальною. Це залежить від низки факторів. Серед ключових під час створення корпоративного сайту будуть:

 • рід діяльності підприємства;
 • кількість продукції чи послуг;
 • дизайн;
 • набір потрібних функцій.

У нас прийнятна ціна на розробку корпоративного сайту в Україні. Кінцевим результатом нашої співпраці буде не просто багатосторінковий ресурс, а реальне рішення для вашого бізнесу, яке змусить його працювати.