Київ
Алмати
Українська

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ ДЛЯ КОНСАЛТИНГОВОГО АГЕНЦІЇ

Перейти на сайт проекту cushmanwakefield.com.ua
Про Замовника:
Cushman&Wakefield в Україні – представництво одного з найбільших гравців на світовому ринку комерційної нерухомості зі щорічним доходом 6 млрд доларів. Компанія має представництва у 70 країнах по всьому світу та штат більш ніж 45 000 осіб. Основними напрямками роботи є брокерські послуги, представлення інтересів орендарів, аналітика ринку та консультації з питань девелопменту, оцінка нерухомості та інвестиційний консалтинг.
Ідея:
Створити корпоративний сайт, який дотримувався б вимог міжнародного брендбука, але водночас мав особливості, продиктовані локальним ринком. Сайт повинен розповідати про послуги компанії, містити детальний опис проектів, надавати можливість скачати аналітичні звіти. Клієнтами компанії є як локальні компанії, так і міжнародні інвестори та девелопери, тому необхідні три мовні версії сайту.
Цілі:
  • Надати інформацію про компанію в Україні, у світі, а також надати опис послуг з контактною інформацією керівника департаменту.
  • Створити базу аналітичних галузевих звітів із можливістю скачування.
  • Збирати інформацію про вхідні ліди з метою подальшого націлення через інші канали.
  • Повідомляти аудиторії галузеві новини та висвітлювати події.
Результат:
  • Розроблено інформаційні розділи «Про компанію в Україні», «Про компанію у світі», «Відгуки», «Нагороди» та «Команда», які повною мірою надають інформацію про досвід та репутацію компанії. Весь сайт доступний трьома мовами.
  • Для кожної послуги розроблено окрему сторінку, яка містить інформацію про те, який обсяг робіт здійснюється в рамках послуги, а також контактну особу в компанії, до якої можна звернутися із запитом.
  • Для можливості оперативно зв'язатися з відповідальним співробітником, у контактах співробітника реалізовано функціонал кнопки «Написати листа», натискаючи на яку відвідувачу автоматично відкривається вікно поштового сервісу з вже заповненою електронною адресою співробітника компанії.  
  • Розроблено розділ «Аналітика», який є базою аналітичних звітів, кожен з яких має окрему сторінку з коротким описом змісту та можливістю завантажити pdf версію. Є можливість фільтрувати звіти по країнах та секторах нерухомості.
  • Розроблено форму підписки на розсилку новин компанії, яка дозволяє збирати детальну інформацію про передплатників, з метою більш якісно сегментувати аудиторію та підвищити ефективність email маркетингу компанії.  

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

"Ми раді, що над сайтом Cushman & Wakefield в Україні працювала саме агенція WebMate. Команда отримала завдання розробити веб-дизайн, який би точно відповідав корпоративному брендбуку великої міжнародної консалтингової компанії, але при цьому не був би надто суворим і нудним. Перша версія дизайн-макета була прийнята майже без змін, що показало, що WebMate правильно визначає специфіку кожного клієнта і максимально коректно враховує побажання, оскільки WebMate надає повний цикл послуг з інтернет-маркетингу, при розробці cushmanwakefield.com.ua були враховані вимоги для подальшого SEO просування. При наповненні та тестуванні сайту ми переконалися у продуманості функціоналу та зручності для користувачів. Після запуску сайту наша співпраця не припинилася, оскільки WebMate забезпечує постійну технічну підтримку."
ЯНА ЛИТВИНЧУК, ЗАСТУПНИК КЕРІВНОГО ДИРЕКТОРА КОМПАНІЇ CUSHMAN & WAKEFIELD В УКРАЇНІ.
Казахстан
Алмати, пр. Сейфулліна, 531, офіс 505/1,
БЦ "Саріарка Алуан"
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2021 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу