Київ
Українська

ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ПОДАРУНКІВ

Вхідні дані:
Сьогодні хочемо поділитися з вами цікавим кейсом з Органічного просування.
Наприкінці липня 2018 року до нас звернувся клієнт, щоб скористатися послугами SEO для просування інтернет-магазину подарунків. Метою було зростання трафіку на сайті, і, відповідно, збільшення продажів.
Яких результатів ми досягли?
  • Помірне зростання органічного трафіку ресурсу. Так, наприклад, у 2018 р. зміни склали у жовтні +12%, у листопаді + 40,5% та у грудні + 118% (порівняння рік до року). А зіставляючи статистики останніх тижнів грудня, можна відзначити, що у порівнянні з попереднім роком трафік зріс на 166,03%.
  • Видимість сайту зросла у 32 рази: від значення 0.197 у липні до значення 6.464 у грудні.
  • Кількість ключових фраз, які є в індексі пошукової системи, збільшилася від показника 112 (липень 2018 року) до 2117 фраз (січень 2019 року).
Як ми це зробили?
Перш ніж приступити до просування даного сайту, нам потрібно було скласти список ключових слів, за якими надалі просували ресурс. Ми зібрали максимально релевантне ядро, яке складалося з ВЧ, СЧ та НЧ запитів. Цей підхід став підставою для значного зростання видимості даного сайту, адже цей показник залежить від чисельності ключових слів в індексі пошукової системи, їх кількості в ТОП-10 (ТОП-5, ТОП-3) пошукової видачі та частотності запитів. Визначення списку ключових слів стало першим кроком для внутрішньої оптимізації сайту, і вже на наступних етапах ми:
  • Зробили грамотне перелінкування сайту
  • Написали унікальний SEO-контент
  • Налаштували мікророзмітку сторінок
Далі, ставши безпосередньо на шлях просування сайту, ми отримали перші результати, а саме - зростання його позицій та приріст трафіку. Адже:
  • Щомісяця ми писали по кілька статей у блог сайту під інформаційні ключі щодо подарунків на найближчі свята, що просувало його сторінки природним шляхом.
  • Регулярно та планомірно нарощували масу посилань на основних цільових сторінках. Ми розміщували 5-10 Guest Post посилань та 10-15 крауд ​​посилань щомісяця. І, власне, це відіграло важливу роль під час ранжування сторінок ресурсу пошуковою системою.
Паралельно з цим ми продовжували спілкуватися з клієнтом і заглиблювалися в специфіку його бізнес-процесів. Ми визначили, що збільшення продажів інтернет-магазину подарунків носить яскраво виражений сезонний характер, адже попит на подібні послуги та товари - максимальний під час свят (Новий рік, 14 та 23 лютого, 8 березня тощо). Ми зважили на цей фактор, зібрали новорічну семантику, і, щоб отримати максимальний ефект, запропонували нашому клієнту оптимізувати окремі сторінки та категорії ресурсу під новорічні запити. Тож у середині вересня ми зосередилися на просуванні ключів на сторінку «Подарунки на Новий Рік». І це дало нам чудові результати у ранжируванні. Позиції, які займає сайт у видачі за певними запитами, вплинули на кількість відвідувачів сайту, а трафік, у свою чергу, був перетворений на нові замовлення для нашого клієнта.
Наш клієнт задоволений, адже початкові завдання щодо збільшення трафіку та продажу виконані. Ми ж вкотре переконалися, що індивідуальний підхід до клієнта завжди дає результат. І, навіть, за такий короткий період! Заглиблюючись у специфіку електронної комерції у сфері продажу подарунків, ми переконалися, що для неї характерне суттєве зростання кількості трафіку у святковий період, і це знаходить своє відображення у методах та підході до оптимізації сайту. Не гаючи часу після Нового року, ми опрацьовуємо сторінки щодо 14 та 23 лютого, що дозволить максимізувати трафік на сайті, а отже і кількість замовлень.
Результат:
(період: з 10.07.2018 по 29.12.2018)

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

"Працюємо з Webmate другий рік. Перший проект - налаштування контекстної реклами. Був хороший результат - зросла конверсія, знизилася вартість кліку. Рекламний бюджет став витрачатись більш ефективно. Зараз робимо CEO, є зростання трафіку та продажу. Хлопці на будь-який запит відповідають оперативно, професійно . Загалом, співробітництвом задоволені."
ЖАНАР АРИШЕВА, ДИРЕКТОР МАГАЗИНА ПОДАРОЧНЫХ СЕРТИФИКАТОВ.
Відео відгуки про нас
technologia-group.com
Технологія Технологія
Валентина Баштова
Директор з маркетингу
​idsmart.kz
ID Smart ID Smart
Тімур Османов
Генеральний директор
​ak-cent.kz
АК Цент Микросистемс АК Цент Микросистемс
Ольга Капітова
Куратор інтернет-проєктів
oschadbank.ua
Oschadbank Oschadbank
Неля Руденко
Head of SMM
​apsgroup.kz
APS Group Energy APS Group Energy
Максим Ізмайлов
Директор
satec.kz
Central Asia Smart Projects Central Asia Smart Projects
Саят Каліков
Директор
​enrol.psi.kyiv.ua
Pechersk School International Pechersk School International
Микита
Менеджер з комунікацій та маркетингу
Відгуки наших клієнтів
Чому ми досягаємо результатів?
Експертиза
Ми використовуємо перевірені інструменти для підвищення окупності рекламних інвестицій та прибутковості вашого бізнесу.
Оперативність
Всі ваші запити та дзвінки обробляються протягом двох робочих годин.
Постійна підтримка проекту
Численна команда фахівців забезпечує безперервну роботу проекту.
Прозорість процесів
Webmate працює на відкритих облікових записах, дозволяючи вам відстежувати проект в реальному часі.
WEBMATE У ЦИФРАХ
500+
клієнтів вже збільшили свій прибуток, працюючи з нами
3000+
рекламних кампаній налаштували наші спеціалісти
3+
років зі статусом  
Premier Google Partner
100+
дудл-відео вже підвищує обсяг продажів наших клієнтів
Наші сертифікати
изображение В штате Webmate работают 35 сертифицированных специалистов
картинка Сертифицированные специалисты по аналитике
сертифицированные специалисты gtm
сертифицированное агенство yandex директ
Наші клієнти
Надіслати заявку на попередній прорахунок
Loading...
Україна
Київ, ЖК "Галактика", вул. Є. Сверстюка, 6А,
секція А, 2 пов., офіс А7
WEBMATE У СОЦ МЕРЕЖАХ
Залишилися питання?
Задати питання спеціалісту
2023 © WebMate - Агенція інтернет-маркетингу